Договір купівлі-продажу транспортного засобу
Договір купівлі-продажу (міни, дарування) транспортного засобу посвідчується нотаріусом за місцем реєстрації транспортного засобу або за місцем реєстрації (місцем проживання) їх власників.

Документи необхідні для посвідчення договору купівлі-продажу транспортного засобу
Паспорти та реєстраційні номери облікової картки платника податків сторін договору.Документи, що підтверджують право власності на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).Звіт про оцінну вартість автомобіля, якщо він не внесений у базу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для розрахунку його вартості.Заява про згоду дружини/чоловіка Продавця на продаж транспортного засобу, який набув під час зареєстрованого шлюбу, справжність підпису на якій засвідчено у нотаріальному порядку. Для заяви – паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків іншого із подружжя, Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
Заява про згоду дружини/чоловіка Покупця на придбання (купівлю) транспортного засобу (справжність підпису на якій засвідчено у нотаріальному порядку. Для заяви – паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру іншого із подружжя, Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.

Потрібна консультація нотаріуса?

Зателефонуйте або завітайте до офісу

Illustration
Illustration
Illustration